Misja

   Misją działalności 4World jest dostarczanie innowacyjnych, ale starannie sprawdzonych rozwiązań. Chcemy towarzyszyć w codziennych czynnościach naszym partnerom w biznesie, za pośrednictwem najnowszej technologii i designu. Od 13-stu lat działamy w oparciu o wartości, które cenimy w naszej codziennej pracy, zarówno z dostawcami, klientami jak i pracownikami. Przede wszystkim zależy nam na odpowiedniej relacji bardzo dobrej jakości do zachęcającej ceny.

   Naszym celem jest odpowiadanie na nieustannie kształtujące i zmieniające się tendencje rynkowe. Chcemy by nasze produkty uwalniały potencjał i wyobraźnię naszych użytkowników, którzy stanowią dla nas centrum zainteresowania.

Jesteśmy dla Ciebie. Jesteśmy dla świata

Dlaczego 4World?

   Marka posiada ogromne doświadczenie w branży i cieszy się zaufaniem odbiorców. Jesteśmy jednym z częściej wybieranych dostawców akcesoriów komputerowych, zarówno przez użytkowników indywidualnych jak i przedsiębiorstwa rozlokowane w całej Europie. To dla nich nieustannie powiększamy ofertę i wybieramy tylko te urządzenia, które przejdą najpierw nasze testy.

Wizja

   Aktualnie świat jest zapełniony nowinkami technologicznymi. Niektóre stały się niemalże niezbędne, inne mniej. Jednak czy one wszystkie są nam potrzebne? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo mamy różne charaktery. Dlatego wizją firmy 4World jest balansowanie oferty.

   Staramy się podpowiadać co warto sprawić sobie lub bliskim. Wolimy ulepszać moc istniejących urządzeń i nadawać im nową jakość, aniżeli sztucznie kreować nowe potrzeby. Lubimy też bawić się designem naszych akcesoriów, po to by sprawić radość z ich korzystania. I wreszcie 4world to polska marka, kupując nasze produkty wspierasz lokalny rynek.

Kim jesteśmy?

   Powołanie do życia marki 4World, stanowiło odpowiedź na dynamiczne zmiany i rozwój elektroniki, które nastąpiły pod koniec lat ’90. Pierwsze komputery były na tyle intrygującymi sprzętami, że naturalnym następstwem była potrzeba stworzenia akcesoriów i peryferiów, dostosowanych cenowo do polskiego rynku.

   Wzorując się na gigantach typu Microsoft, zostały zlecone przez 4World do produkcji pierwsze myszki, klawiatury, etui do akcesoriów GSM, słuchawki do komputera i telefonów. Innowacją jak na tamte czasy, było wprowadzenie gamy produktów do pielęgnacji i czyszczenia sprzętów komputerowych oraz RTV. Inspirację dla nazwy stanowiła odzieżowa marka 4You, której nazwa sugerowała, że jest dla każdego.

http://topkasynoonline.com/kasyna-w-wroclawiu/

Naziemne kasyna Wroclawiu online z natychmiastową płatnością są wygodnymi portalami z tysiącami gier i gwarantują wypłatę wygranych pieniędzy dla graczy. Mają one zarówno plusy, jak i minusy te Wroclaw Kasyna. Ale jeśli to możliwe, użytkownicy wolą grać co najmniej w jednej instytucji w Wroclawiu, aby docenić usługi, wybór slotów, rozrywki karty. Zazwyczaj zalety przeważają nad wadami.

   Myśląc o firmie, która mogłaby nieść uniwersalność i aspiracje globalnego zasięgu powstała koncepcja 4World, czyli dla świata. Obecnie jesteśmy jednym z największych dostawców kabli do urządzeń IT oraz ładowania i transferu danych, a także gadżetów elektronicznych.   

Sprawdź naszą ofertę na https://ikupiec.pl/Catalog/6